KOMPLEXNÍ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ

Laserové skenery


3D skener Faro Focus S70

3D skener Faro Focus S70

Extrémně lehký laserový skener Faro Focus S70 umožňuje rychlé a přesné zaměření komplexních objektů. 3D Skener Faro Focus S70 má dosah 70 metrů. Dosah, rozměry, krytí IP54,  hmotnost jenom 4.2 kg a přesnost předurčuje tento přístroj pro skenováni v interieru i exteriéru. Bližší informace je možné získat  v novinkách.

 

Cena: Na vyžádání


Vyžádať ponuku
Faro Focus M70

Faro Focus M70

Laserový skener Faro Focus M70 vytváří nový standard v poměru cena/výkon pro oblast stavebnictví BIM/CIM i pro oblast forenzních disciplín. Model M70 nabízí za bezkonkurenční cenu nekompromisní výkon. Klíčové vlastnosti jsou stupeň krytí IP 54 pro využití ve vysoce prašném prostředí a při vlhkém a mlžném počasí, HDR fotografování, rychlost měření 488 000 za sekundu a dosah 70 metru. Zákazník si může vybrat jestli použije softwarová řešení od firmy FARO, nebo použije produkty třetích stran jako Autodesk ReCap apod.

Bližší informace je možné získat v technické specifikaci.

 

Cena: Na vyžádání


Vyžádať ponuku
Faro Focus S150

Faro Focus S150

Extrémně lehký laserový skener Faro Focus S150 umožňuje rychlé a přesné zaměření komplexních objektů. Faro Focus S150 má dosah 150 metrů. Dosah, rozměry,  hmotnost jenom 4.2 kg a přesnost předurčuje tento přístroj pro skenováni v interieru. Bližší informace je možné získat v technické specifikaci nebo v novinkách.

 

Cena: Na vyžádání


Vyžádať ponuku
Faro Focus S350

Faro Focus S350

Extrémně lehký laserový skener Faro Focus S350 umožňuje rychlé a přesné zaměření komplexních objektů. Faro Focus S350 má dosah 350 metrů. Dosah, rozměry,  hmotnost jenom 4.2 kg a přesnost předurčuje tento přístroj pro skenováni v interieru i exterieru. Bližší informace je možné získat v technické specifikaci nebo v novinkách.

 

Cena: Na vyžádání


Vyžádať ponuku
Faro Focus X30

Faro Focus X30

Laserový skener Faro Focus X30 je nejnovějším modelem X série produktů FARO. Tento model má dosah 30 m. Je určen pro skenování menších objektů, interiérů, fasád a výrobních zařízení. Vyznačuje se jednoduchostí požívání a rychlostí snímání. Tento model na rozdíl od vyšších modelů neobsahuje GPS a možnost sběru barevných dat. Podrobnější informace lze získat v technickej špecifikáci nebo v novinkách.

 

Cena: Na vyžádání


Vyžádať ponuku
Faro Focus X330

Faro Focus X330

 

Laserový skener Faro Focus X 330 má všechny výhody předešlého modelu Faro Focus 3D 120 S a hlavně umožňuje skenování s dosahem až do 330m. Zároveň obsahuje modul GPS, dokonalejší filtrování proti slunečnímu záření, takže je ideálním pomocníkem pro skenování venkovních prostorů. Tento skener spadá do bezpečnostní třídy 1. Podrobnější informace lze získat v technickej špecifikácii, v novinkách nebo v brožure.

 

Cena: Na vyžádání


Vyžádať ponuku
Faro Focus X130

Faro Focus X130

Laserový skener Faro Focus X130 je nástupcem předchozího modelu Faro Focus 3D S 120. Faro X130 umožňuje zaměření objektů až do vzdálenosti 130 m s rychlostí skenování do max. 976 000 bodů za sekundu, což znamená zaměření objektů ve velmi krátkém čase. Své místo si jistě najde jak v průmyslu, tak i v architektuře či archeologii. Podrobnější informace lze získat v technickej špecifikáci nebo v novinkách.

 

Cena: Na vyžádání


Vyžádať ponuku
Faro Freestyle 3D

Faro Freestyle 3D

Faro Freestyle3D je ruční skener pro profesionální využití. Umožňuje rychlé a snadné skenování v kombinaci s vysoce přesnými barevnými daty. Díky jeho přesnosti a snadnému používání se hodí všude tam, kde je nutné nasnímat objekty nebo prostor z různých perspektiv. Jeho nasazení je univerzální. Tento ruční skener je možné využívat od stavebnictví, průmyslové výroby až po architekturu, archeologii, restaurování objektů, soudní inženýrství nebo dokumentaci nárazových zkoušek (Crash Test). Bližší informace je možné získat brožuře v novinkách resp. v technické špecifikáci.

 

Cena: Na vyžádání


Vyžádať ponuku
scroll-top
Zpět nahoru