KOMPLEXNÍ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ

Laserové skenery


3D skener Faro Focus S70

3D skener Faro Focus S70

Extrémně lehký laserový skener Faro Focus S70 umožňuje rychlé a přesné zaměření komplexních objektů. 3D Skener Faro Focus S70 má dosah 70 metrů. Dosah, rozměry, krytí IP54,  hmotnost jenom 4.2 kg a přesnost předurčuje tento přístroj pro skenováni v interieru i exteriéru. Bližší informace je možné získat  v novinkách.

 

Cena: Na vyžádání


Vyžádat ponuku
Faro Focus M70

Faro Focus M70

Laserový skener Faro Focus M70 vytváří nový standard v poměru cena/výkon pro oblast stavebnictví BIM/CIM i pro oblast forenzních disciplín. Model M70 nabízí za bezkonkurenční cenu nekompromisní výkon. Klíčové vlastnosti jsou stupeň krytí IP 54 pro využití ve vysoce prašném prostředí a při vlhkém a mlžném počasí, HDR fotografování, rychlost měření 488 000 za sekundu a dosah 70 metru. Zákazník si může vybrat jestli použije softwarová řešení od firmy FARO, nebo použije produkty třetích stran jako Autodesk ReCap apod.

Bližší informace je možné získat v technické specifikaci.

 

Cena: Na vyžádání


Vyžádat ponuku
Faro Focus S150

Faro Focus S150

Extrémně lehký laserový skener Faro Focus S150 umožňuje rychlé a přesné zaměření komplexních objektů. Faro Focus S150 má dosah 150 metrů. Dosah, rozměry,  hmotnost jenom 4.2 kg a přesnost předurčuje tento přístroj pro skenováni v interieru. Bližší informace je možné získat v technické specifikaci nebo v novinkách.

 

Cena: Na vyžádání


Vyžádat ponuku
Faro Focus S350

Faro Focus S350

Extrémně lehký laserový skener Faro Focus S350 umožňuje rychlé a přesné zaměření komplexních objektů. Faro Focus S350 má dosah 350 metrů. Dosah, rozměry,  hmotnost jenom 4.2 kg a přesnost předurčuje tento přístroj pro skenováni v interieru i exterieru. Bližší informace je možné získat v technické specifikaci nebo v novinkách.

 

Cena: Na vyžádání


Vyžádat ponuku
scroll-top
Zpět nahoru