KOMPLEXNÍ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ

Pointcab

Novinky

3D skener a dokumentace dopravní nehody

10.08.2020

Při těžkých dopravních nehodách v zemském okrese Rhein-Kreis Neuss bude zabezpečovat dokumentaci místa činu team centrální dokumentace dopravních nehod. Získané informace budou sloužit jako důkazy. Kromě standardního technického vybavení na dokumentaci dopravních nehod přibyl do výbavy i 3D laserový skener.

Více informací

Softvér SEMA

03.08.2020

Softvér SEMA pre tesařské konstrukce, dřevostavby, srubové stavby, schody podporuje mračno bodov. Touto funkcionalitou disponuje softvér od verzie 19.2.

Více informací

Mantis Vision F6

03.08.2020

Ruční 3D skener s nízkým šumem vhodný pro zaměření menších objektu. Využívá se v architektuře, průmyslu, dokumentace místa činu, výzkume či v automotive.

Více informací

BeeMobile

31.07.2020

Terestrický laserový skener jako mobile mapping system. Umožňuje proměnit Váš Faro Focus na mobile mapping system.

Více informací

3D skener Faro Freestyle

30.07.2020

Společnost Faro uvedla v létě 2020 následovníka modelu Faro Freestyle X Faro Freestyle 2. Nejedná se o vylepšení, ale o kompletně nový ruční 3D laserový skener s fotorealistickými barvami. Faro Freestyle 2 je ruční přístroj s vysokou flexibilitou. Umožňuje vysokou mobilitu skenování v malých prostorech.

Více informací

Dokumentaci skutečného provedení - Digitální dvojče

28.07.2020

Dokumentace skutečného stavu musí být rychlá, přesná, zaměření nesmí omezovat výrobu, nasbíraná data nesmí zahltit informační systémy, informace jsou okamžitě dostupné buď lokálně nebo na cloudu. Toto jsou základní vlastnosti dokumentace skutečného stavu pomocí terestrického 3D laserového skenování.

Více informací
LIST_Pager_page 1/5 << < 1 2 3 4 5 > >>
scroll-top
Zpět nahoru