KOMPLEXNÍ TECHNICKÁ ŘEŠENÍ

Profil

iQservices, s.r.o. je spoločnosť zložená z odborníkov, ktorí sa už od roku 2002 zaoberajú laserovým skenovaním a poradenstvom v oblasti laserového skenovania a spracovania mračna bodov do podoby 2D výkresovej dokumentácie resp. 3D CAD modelov v oblasti priemyslu architektúry a kultúry.

iQservices s.r.o. je jednou z mála firiem nielen na Slovensku ale i vo svete, ktorá sa zaoberá technológiou 3D  laserového skenovania. Hlavným zameraním spoločnosti je spracovanie nameraných dát z laserových skenerov, tvorba CAD modelov a následné analyzovanie, plánovanie a zlepšovanie procesov.

Pre spracovanie dát používame programy od firiem Bentley, Autodesk, Geomagic, Adobe, Faro a PointCAB.

V oblasti hardvéru sa zaoberáme predajom skenerov značky FARO a príslušenstva.

Na Slovensku zastrešujeme predaj produktov firmy PointCAB.

Filozofiou našej spoločnosti je dodať zákazníkom komplexné riešenie v minimálnom časovom horizonte. Využívame preto najnovšie a najpresnejšie technológie, a spolu s činnosťami s vysokou pridanou hodnotou sme schopní zachytiť realitu v rôznych druhoch pracovného prostredia. Naše špecializované tímy môžu začať digitalizovať aktuálny stav už niekoľko hodín po zadaní objednávky.

Naši zákazníci už mnohokrát potvrdili, že práve tieto faktory robia náš proces digitalizácie najrýchlejším a najefektívnejším v danom sektore.

scroll-top
Zpět nahoru